Boże narodzenie 2009

Dodane 20.12.2009 przez pawel

P1090226Kilkutygodniowe przygotowania do przedstawienia zaowocowały bardzo udanym występem. Podkład muzyczny, gwieździste niebo, gwiazda betlejemska i wiele innych elementów zlało się w jedną fajną całość.

Oczywiście, jak to w takich sytuacjach bywa, nie zabrakło wielu nieprzewidzianych akcji typu: jedno z dzieci śpiewając zdmuchnęło świeczkę a jak tu kontynuować występ bez takiego ważnego artefaktu… Na szczęście inne użyczyło swojej świeczki i sytuacja została opanowana.

Biblia mówi „albowiem Bóg nie patrzy na to, na co patrzy człowiek. Człowiek patrzy na to, co jest przed oczyma, ale Pan patrzy na serce” (1 Sam. 16:7). Naszym celem było żeby Bóg odebrał sobie chwałę z naszego występu. On na szczęście patrzy ponad naszymi niedoskonałościami i widzi nastawienie, z jakim pracowaliśmy.

 

Dziękuję tym wszystkim, którzy poświęcili mnóstwo czasu na przygotowania, ćwiczenie, nagrywanie, śpiewanie, pieczenie ciasta i wiele innych rzeczy, bez których na pewno nie udałoby się nam dobrze przygotować.

 

Zapraszamy do galerii z przedstawienia.

Kościół Betel