Chrześcijańskie Warsztaty TiM- 2 luty!

Dodane 28.01.2019 przez Noemi

Po przerwie świątecznej ponownie ruszają Chrześcijańskie Warsztaty Artystyczne TiM- Teatr i Muzyka!

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat w górę. Młodzież, studenci oraz wszyscy inni, którzy chcą rozwijać swoje talenty również są mile widziani. Zajęcia obejmują zabawy muzyczno- teatralne, naukę śpiewu, ćwiczenia aktorskie, lekcję Biblijną. Gwarantujemy dużo dobrej zabawy, a przy tym profesjonalne ćwiczenia. Zajęcia są bezpłatne, prowadzone przez wolontariuszy, którzy bardzo dobrze czują się w pracy z dziećmi!

Warsztaty odbywają się w soboty.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy 2 lutego, na godz. 10.00, ul. św. Filipa 6. Przy wejściu będzie czekał na Was jeden z wolontariuszy, który pokieruje do właściwej sali. 

Spotkanie trwa 3 godziny i podzielone jest na 2 części- pierwsza obejmuje zabawy i ćwiczenia wokalno- aktorskie oraz lekcję Biblijną, druga poświęcona jest przygotowaniom do przedstawienia. Jeśli nie czujesz się dobrze w roli aktora, to nie znaczy, że nie możesz skorzystać z naszych warsztatów! Pamiętaj, że przy organizacji przedstawienia potrzebne są także osoby, które zadbają o scenografię! Osoby o zdolnościach technicznych i manualnych są bardzo potrzebne :)

Prosimy, aby dzieci miały ze sobą coś do jedzenia oraz picia, a także wygodny ubiór.

Komu nie uda się przybyć na te spotkanie, może się dołączyć w każdej chwili! Następne spotkania odbędą się: 23.02. / 09.03 / 23.03. / 06.04 / 11.05 / 25.05.

Serdecznie zapraszamy!

TiM

Kościół Betel