Nasze spotkania

nabozenstwo
studium_biblijnemeskie

kobiece

studenckiemlodziezoweszkolka_dla_dziecifundacja_3rope
 

nabo

Niedziela

godzina 10:00

Nasze nabożeństwo zaczynamy o godzinie 10:00 krótkim wprowadzeniem połączonym z powitaniem gości. Kolejne 25 minut to czas na pieśni. W każdą nieparzystą niedzielę obchodzimy Wieczerzę Pańską (komunię). Następną częścią jest kazanie, które trwa zwykle 30 do 45 minut. Pod koniec zachęcamy do wspólnej modlitwy.  Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na kawę, herbatę i ciasto.
Na nabożeństwa zapraszamy na ul. Filipa 6.

studium

Raz w miesiącu

Sobota 9:15 – 16:00

Jest to czas dla wszystkich tych którzy chcą pogłębić swoją wiedzę Biblijną zarówno ze Starego jak i Nowego Testamentu. Skupiamy się na studiowaniu poszczególnych ksiąg, ale poruszamy również takie tematy jak: zbawienie, uświęcenie, uczniostwo, służba czy apologetyka. Studium składa się serii wykładów, panelu dyskusyjnego oraz sobotniego wspólnego obiadu.  Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij Spotkania przy ul. Filipa 6.

meskie

Poniedziałek

godzina 19:00

Zapraszamy wszystkich facetów na spotkania, gdzie staramy się zobaczyć z Biblijnego punktu widzenia na takie tematy jak bycie liderami w kościele i domu czy bycie bogobojnym Ojcem oraz mężem. Spotkanie jest dla mężczyzn w każdym wieku. Spotkania przy ul. Rogatka 18b.

kobiece

 

Środa

godzina 18:00

Spotkania kobiece to czas, podczas którego chcemy skupić się na Słowie Bożym i tym, czego ono uczy nas jako Chrześcijanki – żony, matki, siostry i przyjaciółki. Zapraszamy kobiety w każdym wieku. Więcej 
Spotkania przy ul. Rogatka 18b.

 

Wtorek

godzina 19:00

 Każdy z nas jest z innej uczelni i studiuje inny kierunek, ale w każdy wtorek spotykamy się w naszym kościele aby razem uwielbiać Boga, studiować Biblię, wspólnie się modlić, oraz budować ze sobą relacje. Jeżeli chcesz być częścią nas przyjdź na spotkanie i poznaj nas bliżej! Spotkania przy ul. Rogatka 18b. Więcej

mlodziezowe

Sobota

godzina 16:00

 Nasze spotkania skierowane są dla młodzieży w wieku od 12 do 18 roku życia. Oprócz tradycyjnych spotkań organizujemy często różne wyjazdy, wspólne wyjścia do muzeów czy wieczory filmowe. Spotkania przy ul. Rogatka 18b.

szkolka

Niedziela

godzina 10:00

Podczas nabożeństwa prowadzimy szkółkę dla dzieci w wieku od 3 do 12 roku życia z podziałem na trzy grupy wiekowe. W czasie szkółki dzieci poznają historie przedstawione w Biblii, śpiewają, czasem w programie mamy zajęcia plastyczne i czas na zabawę. Zapewniamy również opiekę dla najmłodszych dzieci.

fundacja3rope

Co dwie soboty

godzina 10:00

Wraz z naszą fundacją prowadzimy Chrześcijańskie Warsztaty Artystyczne TiM (Teatr i Muzyka) dla dzieci i młodzieży od 6 lat. Spotkania staramy się organizować 2 razy w miesiącu i trwają one do godziny 13:00. Podczas spotkań prowadzimy zajęcia z zajęć teatralnych, muzycznych, oraz inspiryjących opowieści biblijnych. Nie brakuje również czasu na zabawy i budowanie sensownych relacji. Spotkania przy ul. Filipa 6.

Więcej info >>

Icons made by Sarfraz Shoukat, Freepik, Icomoon, SimpleIcon from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0
Kościół Betel