Dla kobiet

Studium biblijne dla kobiet to czas, podczas którego chcemy odpocząć nieco od naszych codziennych czynności  i obowiązków, żeby skupić się na Bożym Słowie i tym, czego ono uczy nas jako Chrześcijanki – żony, matki, siostry i przyjaciółki.
Naszym celem jest budowanie i utrzymanie osobistej relacji z Jezusem poprzez regularne studium Słowa, jego praktyczne zastosowanie, modlitwę oraz wspieranie się nawzajem i zachętę.

Nowy rok szkolny i nowe studium przed nami. W ciągu najbliższych tygodni dogłębnie zbadamy owoce Ducha oraz to, jak możemy kultywować każdy z nich w swoim życiu. Spojrzymy na to, jak Chrystus umożliwia nam żyć obficie nie tylko dla naszego dobra, ale przede wszystkim dla dobra innych.  Zobaczymy, że nasz charakter może naprawdę stać się podobny do charakteru Jezusa. Pozwólmy Jezusowi zbliżyć się do nas w osobisty sposób, aby mógł zmieniać każdą część naszego życia. Jeśli zapewnimy Mu pełny dostęp do każdej części siebie, On odmieni nasze życie na zawsze. I wtedy możemy naprawdę wydawać owoce, które podobają się Bogu i które wzbogacają innych duchowo.

Zapraszamy serdecznie!

Spotykamy się w środy o godzinie 18:00, w sali Domu Kolejarza przy ul. Filipa 6.

S T U D I U M


spotkanie kobiet ulotka

 

ZADANIE (kliknij) : Owoc Ducha tydzien 1

Owoc Ducha tydzień 2

Owoc Ducha tydzień 3

Owoc Ducha tydzień 4

Owoc Ducha tydzień 5 (dni 1-3)

Owoc Ducha tydzień 5 (dni 4-5)

Owoc Ducha tydzień 6

Owoc Ducha tydzień 7

Owoc Ducha tydzień 8

Owoc Ducha tydzień 8 (Dzień 2)

Zadanie na 24.10.: Przeczytaj List do Hebrajczyków rozdz. 11 i wymień wszystkich bohaterów wiary (mężczyzn i kobiety) oraz zastanów się dlaczego to, co oni zrobili wymagało wiary. Zanotuj.

Owoc Ducha tydzień 8 (Dzień 3 i 4)

Owoc Ducha tydzień 8 (dzień 4 i 5)

 

 

 

Zobacz jak dojechać.

Dodaj komentarz

Kościół Betel