Świetlica dla dzieci

Świetlica 3rope to spotkania dla dzieci. Każde spotkanie składa się z kilku powtarzających się sekcji:

  • piosenki,
  • gry i zabawy,
  • historia biblijna i nauka wersetu biblijnego,
  • zajęcia plastyczne,
  • poczęstunek.

Wszystkie sekcje prowadzone są przez wolontariuszy, którzy kochają pracę z dziećmi. Część z nich posiada w tym zakresie spore doświadczenie oraz odpowiednie wykształcenie. Część z nich to rodzice- a kto lepiej wie, jak postępować z dziećmi? Dlatego nie musisz się martwić o swoje pociechy! Będą w dobrych rękach.

Świetlica ma na celu organizację czasu dzieci, ich rozwój psychofizyczny, ale przede wszystkim nauczanie ich o Bogu. Każde spotkanie ma określony temat przewodni powiązany z historią pochodzącą z Pisma Świętego.

2016-11-05-11-48-54 2016-11-05-11-11-42

Gdzie?

Spotkania odbywają się w budynku naszego kościoła w Krakowie przy ul. Zacisze 12/3. Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie znajduje się to miejsce, sprawdź w zakładce „Jak do nas dotrzeć”, znajdziesz tam dokładne wskazówki.

Kiedy?

Spotkania odbywają się zawsze w soboty, zazwyczaj dwa razy w miesiącu. Staramy się ustalać daty z odpowiednim wyprzedzeniem. Informacje o kolejnym spotkaniu są przekazywane dzieciom lub rodzicom po każdym spotkaniu w formie zaproszenia na kolejną świetlicę. Przypomnienie o spotkaniu zamieszczamy także na funpage Fundacji na Facebook’u, możesz nas znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/3rope

Dla kogo?

Wszystkie dzieci są mile widziane! Świetlica przewidziana jest dla dzieci w wieku szkolnym, jednak od pewnego czasu dzielimy dzieci na dwie grupy: młodsze i starsze. Staramy się dopasować aktywności do tych dwóch grup. Obecny przedział wiekowy to 2- 13 lat.

Świetlica jest przeznaczona dla dzieci zarówno z rodzin uczęszczających do Kościoła Betel, jak i tych spoza kościoła. Serdecznie zapraszamy każde dziecko.

Kontakt

Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy Cię do kontaktu:

Sabina: sabina.gosik@gmail.com

Odwiedź także naszą stronę na Facebook’u: https://www.facebook.com/3rope

Co więcej?

W czasie wakacji oraz ferii zimowych organizujemy tygodniowe półkolonie dla dzieci. Latem zajęcia odbywają się w jednym z krakowskich parków, zimą- w budynku kościoła. Pomagamy również, aby dzieci mogły wziąć udział w obozach letnich Genesis (sprawdź na: http://campgenesis.pl).

W wakacje dzieci mają najwięcej wolnego czasu, to doskonały moment, aby mogły wykorzystać ten czas na poznawanie Boga i Jego Słowa.

Comments are closed.

Kościół Betel