top of page
Betel_09.10.2022 b (15) copy.jpg

Spotkania

  Niedziela 10am. 

Nasze nabożeństwo zaczynamy o godzinie 10:00 krótkim wprowadzeniem połączonym z powitaniem gości. Kolejne 25 minut to czas na pieśni. W każdą nieparzystą niedzielę obchodzimy Wieczerzę Pańską (komunię). Następną częścią jest kazanie, które trwa zwykle 30 do 45 minut. Pod koniec zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Dostępne jest tłumaczenie na język angielski i ukranowski.

 

Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na kawę, herbatę i ciasto.


Na nabożeństwa zapraszamy na ul. Filipa 6.

Spotkanie dla kobiet

Środa 18:00

 

Spotkania kobiece to czas, podczas którego chcemy skupić się na Słowie Bożym i tym, czego ono uczy nas jako Chrześcijanki – żony, matki, siostry i przyjaciółki. Zapraszamy kobiety w każdym wieku.


Kontakt:
kodzisjoanna@gmail.com

Spotkanie dla mężczyzn

Poniedziałek 19:00

 

Zapraszamy wszystkich mężczyzn na spotkania, podczas których staramy się spojrzeć z Biblijnego punktu widzenia na tematy takie jak bycie liderem w kościele i domu, a także bycie bogobojnym mężem oraz ojcem. Spotkanie jest dla mężczyzn w każdym wieku.

Już wkrótce

Czwartek 19:30

 

Okazja do wzajemnego zachęcania się poprzez uczniostwo i wzrost duchowy. Modlimy się o siebie nawzajem i dzielimy się różnymi tematami opartymi na zasadach biblijnych oraz Bożej miłości, łasce i wierności w naszym życiu, a także pijemy kawę i herbatę. Wszyscy są mile widziani!

STUDENCKIE

Wtorek 19:00

 

Każdy z nas jest z innej uczelni i studiuje inny kierunek, ale w każdy wtorek spotykamy się w naszym kościele aby razem uwielbiać Boga, studiować Biblię, wspólnie się modlić, oraz budować ze sobą relacje. Jeżeli chcesz być częścią nas przyjdź na spotkanie i poznaj nas bliżej!


Już wkrótce
meetings ALL
betel POLISH copy.png
bottom of page