Spotkania

Nabożeństwo

Niedziela 10:00

Nasze nabożeństwo zaczynamy o godzinie 10:00 krótkim wprowadzeniem połączonym z powitaniem gości. Kolejne 25 minut to czas na pieśni. W każdą nieparzystą niedzielę obchodzimy Wieczerzę Pańską (komunię). Następną częścią jest kazanie, które trwa zwykle 30 do 45 minut. Pod koniec zachęcamy do wspólnej modlitwy.  Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na kawę, herbatę i ciasto.
Na nabożeństwa zapraszamy na ul. Filipa 6.

Szkółka dla dzieci

Niedziela 10:30

 

Podczas nabożeństwa prowadzimy szkółkę dla dzieci w wieku od 3 do 12 roku życia z podziałem na trzy grupy wiekowe. W czasie szkółki dzieci poznają historie przedstawione w Biblii, śpiewają, czasem w programie mamy zajęcia plastyczne i czas na zabawę. Zapewniamy również opiekę dla najmłodszych dzieci.

Spotkanie dla mężczyzn

Poniedziałek 19:00

 

Zapraszamy wszystkich mężczyzn na spotkania, podczas których staramy się spojrzeć z Biblijnego punktu widzenia na tematy takie jak bycie liderem w kościele i domu, a także bycie bogobojnym mężem oraz ojcem. Spotkanie jest dla mężczyzn w każdym wieku.
Spotkania przy ul. Rogatka 18b.

Studenckie

Wtorek 19:00

 

Każdy z nas jest z innej uczelni i studiuje inny kierunek, ale w każdy wtorek spotykamy się w naszym kościele aby razem uwielbiać Boga, studiować Biblię, wspólnie się modlić, oraz budować ze sobą relacje. Jeżeli chcesz być częścią nas przyjdź na spotkanie i poznaj nas bliżej! Spotkania przy ul. Rogatka 18b.

Spotkanie dla kobiet

Środa 18:00

 

Spotkania kobiece to czas, podczas którego chcemy skupić się na Słowie Bożym i tym, czego ono uczy nas jako Chrześcijanki – żony, matki, siostry i przyjaciółki. Zapraszamy kobiety w każdym wieku.
Spotkania przy ul. Rogatka 18b.

Młodzieżowe

Sobota 16:00

 

Nasze spotkania skierowane są dla młodzieży w wieku od 12 do 18 roku życia. Oprócz tradycyjnych spotkań organizujemy często różne wyjazdy, wspólne wyjścia do muzeów czy wieczory filmowe.
Spotkania przy ul. Rogatka 18b.