IMG_1800 retouch2.jpg

Spotkania

Niedziela 10am.

Nasze nabożeństwo zaczynamy o godzinie 10:00 krótkim wprowadzeniem połączonym z powitaniem gości. Kolejne 25 minut to czas na pieśni. W każdą nieparzystą niedzielę obchodzimy Wieczerzę Pańską (komunię). Następną częścią jest kazanie, które trwa zwykle 30 do 45 minut. Pod koniec zachęcamy do wspólnej modlitwy.

 

Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na kawę, herbatę i ciasto.

Dostępne jest tłumaczenie na język angielski.


Na nabożeństwa zapraszamy na ul. Filipa 6.

Spotkanie dla kobiet

Środa 18:00

 

Spotkania kobiece to czas, podczas którego chcemy skupić się na Słowie Bożym i tym, czego ono uczy nas jako Chrześcijanki – żony, matki, siostry i przyjaciółki. Zapraszamy kobiety w każdym wieku.


Kontakt:
kodzisjoanna@gmail.com

Spotkanie dla mężczyzn

Poniedziałek 19:00

 

Zapraszamy wszystkich mężczyzn na spotkania, podczas których staramy się spojrzeć z Biblijnego punktu widzenia na tematy takie jak bycie liderem w kościele i domu, a także bycie bogobojnym mężem oraz ojcem. Spotkanie jest dla mężczyzn w każdym wieku.

Kontakt:
 

Czwartek 19:00

 

Jest to okazja do wzajemnego zachęcania się poprzez uczniostwo i wzrost duchowy. Modlimy się o siebie nawzajem, dzielimy się swoimi poglądami na różne tematy oparte na zasadach biblijnych oraz Bożej miłości, łasce i wierności w naszym życiu, a także pijemy kawę i herbatę. Rodzina Chrystusowa, gdzie każdy jest mile widziany!

STUDENCKIE

Wtorek 19:00

 

Każdy z nas jest z innej uczelni i studiuje inny kierunek, ale w każdy wtorek spotykamy się w naszym kościele aby razem uwielbiać Boga, studiować Biblię, wspólnie się modlić, oraz budować ze sobą relacje. Jeżeli chcesz być częścią nas przyjdź na spotkanie i poznaj nas bliżej!


Kontakt:
 
 
betel POLISH copy.png