top of page

TiM – Chrześcijańskie Warsztaty Artystyczne

TiM to chrześcijańska grupa artystyczna. Nazwa pochodzi od słów "Teatr i Muzyka".
TiM daje możliwość, by rozwijać swoje talenty aktorskie i muzyczne oraz współtworzyć różnego rodzaju przedstawienia i występy organizowane przez Kościół Betel i Fundację 3Rope. 

 


Chcemy

 

w ten sposób służyć Panu Bogu i wskazywać innym ludziom na Jego prawdy, co odzwierciedla się w tematyce naszych występów.

 


Próby

TiM przeważnie odbywają się 2 razy w miesiącu (w soboty), a przy większych projektach raz w tygodniu (na przemian w sobotę i czwartek). W ramach zajęć wszyscy razem (i mali, i duzi) doskonalimy umiejętności aktorskie i muzyczne oraz przygotowujemy się do swoich kolejnych zadań i odgrywanych ról.

 

Daty sesji 2020

  • 22.02

  • 29.02

  • 21.03

  • 04.04

  • 11.04

 

 


Do

 

TiM-u może należeć każdy bez względu na wiek. Co więcej, osoby, które nie przepadają za muzyką i aktorstwem również są mile widziane – postaramy się znaleźć coś dla każdego, kto jest chętny poświęcić swój czas i dołączyć do tego dzieła. Przykładowo, jeśli ktoś
nie czuje się komfortowo w aktorstwie, to może być zaangażowany w inne niezbędne prace za kulisami: przygotowywanie scenografii, wykonywanie rekwizytów, malowanie ich, operowanie światłami itd.

 

 


TiM

 

stale pracuje nad kolejnymi, mniejszymi i większymi występami, zatem jest możliwość wzięcia udziału tylko w jednym projekcie lub pozostania z nami na dłużej :)

Ważne jest jednak, aby dołączając do grupy, poważnie potraktować to zobowiązanie.

 

 


Grupa

 

jest otwarta również dla osób spoza kościoła Betel. Jeżeli chcesz dołączyć do ekipy TiM-u lub po prostu dowiedzieć się czegoś więcej, zachęcamy do kontaktu:

tim.warsztaty@gmail.com

Oto

 

jeden z rezultatów naszej wspólnej pracy:

Przedstawienie bożonarodzeniowe 2019 - "(nie)Gotowi na Święta"

TiM%20Dec%202019_edited.jpg
TiM
bottom of page